Company

Location: Venlo
State:
Country: Austria
Phone/Email:

VidaXL je mednarodni spletni trgovec na drobno, kjer lahko najdete vse, kar potrebujete za vaš dom, vrt, garaža in do-it-yourself projektov. Naš koncept temelji na ponuja široko paleto izdelkovo, ki ljudem omogočajo, da "je živeti za manje".

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.si
0% (0)
35% (19)

Reviews

Positive
Tri naročila potekala brez problemov, pri četrtem se je zataknilo. Kljub temu da je izdelek plačan, še vedno trdijo, da niso prejeli plačila ( potrdilo sem jim poslala). Nehali so odgovarjati na moja sporočila, chat ne deluje, telefonske številke nimajo, tako da ne vem na koga naj se še obrnem, da bom dobila naročen izdelek ali vrnjen denar.

Mojca

Ostanite taksni kot ste
Natalija

Published on: 02/01/2020

Suggestions
Zelo neprofesionaln in ignorantsko. Žena je kupila ogledalo. Prejeli smo polomljenega. Po kar nekaj izmenjanih mailih (drugače jih je nemogoče kontaktirati, ponujeni chat ne dela itd) so ponudili nekaj evrov nadomestila. Predračun za popravilo je bil pa 18 EUR. Potem so sredi pogovorov nehali odgovarjati. Ne gre toliko za denar, kot za odnos. Katastrofa. Nikoli več pri tej firmi, čeprav je ponudba zanimiva.
miha
slovenija

Published on: 11/12/2019

Suggestions
I bought a spanish wall, which is extremely poor quality, the goods are such that everything can be seen through, really cheap trade.
Customer

Darko
Zgornji Leskovec

Published on: 04/12/2019

Positive
Naročil sem blender, ki so ga imeli v akciji in prejel sem star, umazan in rabljen blender.

Podobne težave sem imel, ko sem naročil namizni nogomet več mesecev smo urejali zadeve.

Ko smo naročili omaro smo pri sestavljanju videli da ne gre skupaj in so zahtevali da jo rastavimo, zapakiramo v škatlo v kateri smo omaro prejeli in poslati nazaj točno po njihovih navodilih. Jao KATASTROFA.
Sporočim koliko časa potrebujejo, da bodo povrnili stroške za blender.

Naročil sem 5 stvari. Problematika se je pojavila 3 krat

Karmen
Litija

Published on: 18/11/2019

Suggestions
Katastrofalna kvaliteta, pol stvari manjka, deli niso kompatibilni, sedaj, ko želim izdelek vrniti, mi že 10 dni nihče ne odpiše.
Primož
Slovenija