Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 02 333 299 46 / info@vidaxl.sk

VidaXL je medzinárodný on-line predajca, u ktorého nájdete všetko, čo potrebujete pre váš domov, záhradu, garáž a "urob si sám" projekty. Náš koncept je založený na ponuke širokej škály produktov, ktoré umožňujú ľuďom "žiť lepšie za menej peňazí". Pomocou jednoduchých úsporných riešení, ktoré nemajú negatívny vplyv na kvalitu výrobkov, sme schopní urobiť svoje produkty cenovo dostupné pre čo najväčší počet ľudí. Všetky procesy ako vývoj produktov a nákup, marketing a predaj, logistika a zákaznícke služby sú v našich rukách. Týmto spôsobom máme plnú kontrolu nad funkčnosťou, kvalitou a nákladmi svojich výrobkov. VidaXL v súčasnej dobe ponúka cenovo dostupné nákupy spotrebiteľom v Austrálii, Rakúsku, Belgicku, Francúzsku, Nemecku, Taliansku, Poľsku, Španielsku, Švédsku, Švajčiarsku, Veľkej Británii a Holandsku.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.sk
1% (2)
6% (10)

Reviews

Positive
S firmou vidaXL som nemala žiadne problémy, čo som si objednala prišlo, balík prišiel skôr ako som čakala, prišiel v poriadku bez poškodenia a naraz.Cena zodpovedá kvalite, kto nie je náročný na kvalitu. Kuriér bol veľmi milý a hlavne ochotný mi vyniesť balík do domu. Určite si u Vás ešte objednám.
možnosť platby na dobierku

Martin, Izabely Textorisovej 1, Slovensko

Published on: 14/06/2019

il

Positive
Couple days ago I bought a fir table according to mentioned specifications. (https://www.vidaxl.sk/e/8718475606321/vidaxl-konzolovy-stolik-z-jedloveho-dreva-126x40x775-cm-hnedy)
I stayed absolutelly horryfied when I found out that the core of the table is consist from molded paper!! In addition surface of table is not glazed and pained how they subscribed. Immidiately after I wrote a review but with no feedback so far.

I DONT RECOMMEND IN ANY WAY!!

Dobrý deň,
je nám to ľúto, že nieste spokojná s kvalitou produktu.
Zákaznícke centrum Vás už kontaktovalo a navrhlo riešenie.
S pozdravom: Zákaznícke centrum vidaXL
Jana
Bratislava, Slovakia

Recommendation: No

Positive
Pozitívne hodnotenie sa trošku ťažko hľadá. Snáď len to, že o svoje peniaze neprídete a tovar vám príde (u mňa nepoškodený čo je tiež +) aj keď to bude trvať oveľa dlhšie než ste čakali.
Moje skúsenosti: ↓↓↓
Suggestions
Dňa 27.4. som si objednala tovar. Objednávka mi bola doručená 23.5. (na stránke bolo napísané 6 pracovných dní a v skutočnosti 18 PRACOVNÝCH dní).
Čo sa týka komunikácie. 30.4. mi poslali informácie, že v ten deň bude zásielka odoslaná kuriérovi. 6 pracovných dní po tejto správe sa status zásielky vôbec nezmenil a tak sme zisťovali čo sa deje. Deň na to prišla odpoveď so slovami "balík je na ceste k Vám" a máme ich kontaktovať ak by bol status u GLS stále rovnaký. Samozrejme tomu tak aj bolo a pri ďalšom kontaktovaní nám bolo oznámené, že sa balík po preskúmaní stratil. Spýtali sa, či chceme znova poslať tovar, alebo vrátiť peniaze. Vybrali sme si tovar. Kým nám stôl doručovali, nedalo mi to a volala som do GLS spoločnosti. Ukázalo sa, že prvýkrát zásielka od vidaXL nebola ani prevzatá! Potom vážne neviem kde sa im stratila. Z tohto pohľadu to beriem ako zavádzanie zákazníka.
Čo sa komunikácie týka. Odpisujú zhruba do druhého dňa cez e-mail. No na chat v týždni od 13 do 17 zabudnite. Ten mali po tie celé tri týždne vypnutý.

Odporúčanie: Ak sa vám pri objednávke niečo nezdá, riešte to hneď. Ak by som čakala, sami od seba by asi ani neprišli na to, že neodoslali zásielku.
Dobrý deň,
je nám to ľúto, že sa balík stratil v preprave. Technicky sa stane to, že prepravný štítok z balíku odpadne alebo sa znehodnotí tak, že je nečitateľný a neidentifikovateľný.
Pre Chat prosím použite iný prehliadač ako Internet Explorer a Chat Vám bude fungovať.
Nakoľko neevidujeme objednávku na vašu emailovú adresu, nevieme sa lepšie vyjadriť k tomu, čo presne sa stalo.
Ak prišiel produkt poškodený, tak kontaktujte zákaznícke centrum.
S pozdravom zákaznícke centrum vidaXL
Denisa

fast shipping

Marianna
Prešov

Published on: 05/06/2019

Positive
Tento e-shop som použila viackrát a vždy som bola veľmi spokojná so širokým sortimentom a tiež cenami. Prehľadnosť stránky je vynikajúca a hlavne užívateľsky príjemná a jednoduchá.
Suggestions
Trošku dlhá dodávka tovaru. Ale zase na druhej stránke je človek dopredu informovaný ako dlho bude dodávka tovaru trvať a zatiaľ sa vždy "trafili".
Ing. Ľubica Rusnáková
Dunajská 5, 900 44 Tomášov

Published on: 04/06/2019

Positive
Sedaciu supravu posiel vam spat lebo ne vizera tak ako na orbrazku,

Comment
Mrzí nás, že nieste s výrobkom spokojný, o to viac nás prekvapilo, ze ste ešte nekontaktoval náš zákaznícky servis, ktorý by pre Vás vymyslel určite uspokojujúce riešenie. Pekný deň praje team vidaXL
Tomas Lencse

Published on: 20/05/2019