Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 02 333 299 46 / info@vidaxl.sk

VidaXL je medzinárodný on-line predajca, u ktorého nájdete všetko, čo potrebujete pre váš domov, záhradu, garáž a "urob si sám" projekty. Náš koncept je založený na ponuke širokej škály produktov, ktoré umožňujú ľuďom "žiť lepšie za menej peňazí". Pomocou jednoduchých úsporných riešení, ktoré nemajú negatívny vplyv na kvalitu výrobkov, sme schopní urobiť svoje produkty cenovo dostupné pre čo najväčší počet ľudí. Všetky procesy ako vývoj produktov a nákup, marketing a predaj, logistika a zákaznícke služby sú v našich rukách. Týmto spôsobom máme plnú kontrolu nad funkčnosťou, kvalitou a nákladmi svojich výrobkov. VidaXL v súčasnej dobe ponúka cenovo dostupné nákupy spotrebiteľom v Austrálii, Rakúsku, Belgicku, Francúzsku, Nemecku, Taliansku, Poľsku, Španielsku, Švédsku, Švajčiarsku, Veľkej Británii a Holandsku.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.sk
2% (2)
8% (9)

Reviews

Positive
Rýchlosť, jednoduchá platba, dodanie tovaru v sľubovanom termíne.
Suggestions
Bolo by vhodné pri popise tovaru uviesť, ako sa zbaviť pachu umelého stromčeka, hlavne pokiaľ ide o 3D kvalitu. Dva týždne som vetrala na balkóne, ale nič sa nezmenilo. Možno by bolo vhodné pridať sprej s vôňou ihličia.
Zuzana

Super obchod.

Marki

Published on: 29/11/2019

Suggestions
Objednal som si skleník za 359,99€ a doviezli mi labilný "lexanovník". Hliníková konštrukcia a asi 3mm lexan namiesto skiel. Hrôza. Obávam sa vetra a toho, aby opretá motyka nevyrazila lexan z rámu. Nikdy neodporučím túto firmu
Pavol Tomčík

Agnesa Ďurjaková
B.Bjornsona 27/2,97101 Prievidza,Slovensko

Published on: 08/11/2019

Positive
Bola som milo prekvapená s flexibilitou spoločnosti vidaXL. Od objednania, platby a dodania tovaru neprešlo ani 14 dní a tovar som mala doma. S objednaným tovarom - skrinka na obuv som veľmi spokojná.

Anna
Centrum II 84/28, Dubnica nad Váhom

Published on: 31/10/2019

Robo

Published on: 31/10/2019

Positive
Ja zatial odporúčam, nemám žiadne negatívne skusenosti... tovar v poriadku a doručený načas... dakujem

Jana
Hrnčiarska Ves