Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 02 333 299 46 / info@vidaxl.sk

VidaXL je medzinárodný on-line predajca, u ktorého nájdete všetko, čo potrebujete pre váš domov, záhradu, garáž a "urob si sám" projekty. Náš koncept je založený na ponuke širokej škály produktov, ktoré umožňujú ľuďom "žiť lepšie za menej peňazí". Pomocou jednoduchých úsporných riešení, ktoré nemajú negatívny vplyv na kvalitu výrobkov, sme schopní urobiť svoje produkty cenovo dostupné pre čo najväčší počet ľudí. Všetky procesy ako vývoj produktov a nákup, marketing a predaj, logistika a zákaznícke služby sú v našich rukách. Týmto spôsobom máme plnú kontrolu nad funkčnosťou, kvalitou a nákladmi svojich výrobkov. VidaXL v súčasnej dobe ponúka cenovo dostupné nákupy spotrebiteľom v Austrálii, Rakúsku, Belgicku, Francúzsku, Nemecku, Taliansku, Poľsku, Španielsku, Švédsku, Švajčiarsku, Veľkej Británii a Holandsku.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.sk
2% (2)
6% (7)

Reviews

Positive
Ja zatial odporúčam, nemám žiadne negatívne skusenosti... tovar v poriadku a doručený načas... dakujem

Jana
Hrnčiarska Ves

Published on: 17/10/2019

Positive
Z tohto e-shopu si objednávam už roky, vždy majú v ponuke krásne kúsky za rozumné ceny a zákaznícky servis, ktorému by sa slovenské e-shopy mohli aspoň trochu priblížiť..
Suggestions
nemám čo vytknúť, aj keď sa občas nejaký problém vyskytne, je vyriešený veľmi promptne a vždy k spokojnosti zákazníka /aspoň v mojom prípade :-)/
Eva
Nové Zámky

Published on: 15/10/2019

Suggestions
Zakúpila som si 9 dielnu hliníkovú záhradnú sedaciu súpravu čiernu, sklenený stôl a 8x skladacia stolička. Nie som spokojná s kvalitou výrobku je to všetko dosť labilné. Komunikácia je momentálne na bode mrazu chcela som tovar vrátiť do 30 dní od zakúpenia ale túto možnosť mi pani čo s ňou komunikujem e-mailom vôbec neponúkla. Hlavne že to majú napísané že do 30 dní nepoužívaný tovar môžete vrátiť.
Comment
Dobrý deň. Mrzí nás, že nie ste spokojná s našimi službami. V priebehu dnešného dňa sa Vám ozve niekto z našich kolegov a skúsi s Vami nájsť uspokojivé riešenie.
S pozdravom tím vidaXL
Diana
Levice

Published on: 07/10/2019

Positive
Profesionalita, rýchla komunikácia, prehľadnosť stránky, super ceny, rýchle dodanie

Lenka
Rabčice

Published on: 01/10/2019

Vodoshop, s.r.o.
Teplická 4

Published on: 27/09/2019

Positive
Sehr schnelle Abwicklung. Das Unternehmen kommuniziert herforragend bezüglich Auftragsabwicklung und Zustellung. Ich war angenehm überrascht, das die Ware ohne überflüssiges Verpackungsmaterial versendet hat.
Suggestions
Bei der Bestellung mit Vorkasse bekomt man wehrend der Bestellung die Überweisungsdeteils. Wenn man es nicht sofort druckt oder fotografiert, sind die Infos weg. Da haben andere Unternehmen eine bessere Lösung indem die Angaben per Mail zusenden.
Monika

Published on: 20/09/2019