Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 02 333 299 46 / info@vidaxl.sk

VidaXL je medzinárodný on-line predajca, u ktorého nájdete všetko, čo potrebujete pre váš domov, záhradu, garáž a "urob si sám" projekty. Náš koncept je založený na ponuke širokej škály produktov, ktoré umožňujú ľuďom "žiť lepšie za menej peňazí". Pomocou jednoduchých úsporných riešení, ktoré nemajú negatívny vplyv na kvalitu výrobkov, sme schopní urobiť svoje produkty cenovo dostupné pre čo najväčší počet ľudí. Všetky procesy ako vývoj produktov a nákup, marketing a predaj, logistika a zákaznícke služby sú v našich rukách. Týmto spôsobom máme plnú kontrolu nad funkčnosťou, kvalitou a nákladmi svojich výrobkov. VidaXL v súčasnej dobe ponúka cenovo dostupné nákupy spotrebiteľom v Austrálii, Rakúsku, Belgicku, Francúzsku, Nemecku, Taliansku, Poľsku, Španielsku, Švédsku, Švajčiarsku, Veľkej Británii a Holandsku.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.sk

Halic

Published on: 21/01/2020

výber tovaru aj cena tovaru ,poštovné a dodanie zväčša do 5 dni je tiež super
Suggestions
problem je niekedy dostať sa do svojho profilu ,už dva dni nemám možnosť pokračovať v aukcii,zmizli mi z mojho profilu staršie objednávky čo je trochu problém ak sa vyskytne chyba v záruke
Eva
Slanec

Published on: 18/01/2020

Positive
jednoduchosť objednávania, platba kartou, informácie o zásielke....
Suggestions
doplniť návody na použitie v slovenskom jazyku
Anna

Published on: 10/01/2020

Dáša Sopkovičová
Spišská Nová Ves

Published on: 08/01/2020

takmer všetko, hlavne cena
Suggestions
lepšie obrázky a popisy tovarov
Miroslav
Nitra

Published on: 07/01/2020

Positive
Dostal som co som si objednal a v urcenom case

Rasto

Published on: 28/12/2019

Rychle dodanie, kvalitny tovar
Suggestions
Zprehladnit ponuku tovaru na webe
Mima
Piestany

Published on: 22/12/2019

Dodanie do 10 dni.
Moznost Live chat.
Suggestions
Mailova komunikacia ako s robotom, kym som nenapisal na live chat, "robot" v maili nedokazal spracovat moju poziadavku a opakovane mi posielal rovnake maily (dodnes mi nevratili DPH).
Napisal som recenziu na vyrobok, ktory som zakupil, ale samozrejme nebol zverejneny - takze ak sa cudujete, ze pri produktoch nie su ziadne recenzie, uz viete preco.
Comment
Dobrý deň.
Mrzí nás, že ste mali túto skúsenosť.
Váš prípad sme posunuli na zákaznícky servis a niekto z agentov sa Vám ešte v priebehu dneška ozve a skúsi s Vami nájsť vyhovujúce riešenie.
S pozdravom tím vidaXL

Renáta
Košice

Published on: 13/12/2019

Positive
Rýchlosť, jednoduchá platba, dodanie tovaru v sľubovanom termíne.
Suggestions
Bolo by vhodné pri popise tovaru uviesť, ako sa zbaviť pachu umelého stromčeka, hlavne pokiaľ ide o 3D kvalitu. Dva týždne som vetrala na balkóne, ale nič sa nezmenilo. Možno by bolo vhodné pridať sprej s vôňou ihličia.
Zuzana

Published on: 09/12/2019