Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 02 333 299 46 / info@vidaxl.sk

VidaXL je medzinárodný on-line predajca, u ktorého nájdete všetko, čo potrebujete pre váš domov, záhradu, garáž a "urob si sám" projekty. Náš koncept je založený na ponuke širokej škály produktov, ktoré umožňujú ľuďom "žiť lepšie za menej peňazí". Pomocou jednoduchých úsporných riešení, ktoré nemajú negatívny vplyv na kvalitu výrobkov, sme schopní urobiť svoje produkty cenovo dostupné pre čo najväčší počet ľudí. Všetky procesy ako vývoj produktov a nákup, marketing a predaj, logistika a zákaznícke služby sú v našich rukách. Týmto spôsobom máme plnú kontrolu nad funkčnosťou, kvalitou a nákladmi svojich výrobkov. VidaXL v súčasnej dobe ponúka cenovo dostupné nákupy spotrebiteľom v Austrálii, Rakúsku, Belgicku, Francúzsku, Nemecku, Taliansku, Poľsku, Španielsku, Švédsku, Švajčiarsku, Veľkej Británii a Holandsku.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.sk
5% (11)

Reviews

super cena
Suggestions
možnosť platby na dobierku, lepší kontakt na zákaznícky servis
Tom
Veľký Krtíš

Published on: 16/04/2019

Prehľadná stránka
Jednoduchý nákup
Suggestions
Spôsob doručenia(informovať zákazníka o doručení)
Michal
Selce

Published on: 10/04/2019

Positive
zatiaľ som na začiatku, ale cítim kontakt, že sa mi snažia pomôcť a poradiť, a to je hlavné - cítiť človeka.
Suggestions
uvidím po obdržaní celej transakcie, objednávka+platba+číslo referencie som zabudla dať, takže čakám na vrátenie úhrady,
a to je to nedobré.
Customer

Published on: 10/04/2019

Jana
Zlaté Moravce

Published on: 07/04/2019

Positive
dobrá komunikácia, rýchle vybavenie reklamácie a k spokojnosti
Suggestions
lepší a podrobnejší popis predávaných tovarov
E
PB

Published on: 05/04/2019

- veľký výber
- dobré ceny
- rýchle dodanie a ešte k tomu zadarmo

Michal

Published on: 04/04/2019

Suggestions
Dobrý deň. 9.3 som si objednala tovar , ktorýsom samozrejme aj zaplatila ale je to uz 11 dni a ja tovar stále doma nemám a tiež sa neviem dopátrať ani to či je vôbec na ceste a či vôbec aj bude dodaný
Comment
Platbu k Vašej objednávke sme obdržali 13.03.2019, od tohto dátumu rátame 6 pracovných dní doručovaciu dobu ako je uvedené vedľa výrobku ktorý ste si objednala, kedže táto doba ešte neprešla, a ani ste nekontaktovali náš zákaznícky servis hodnotenie 1 z 10 je prinajmenšom nepravdivé.
Mária

MKtech, s.r.o.
Brestovany

Published on: 29/03/2019

Positive
Ďakujem za profesionálny prístup počas vrátenia tovaru, na Slovensku sa s tým človek stretne dosť zriedka...

Gabriela

Published on: 25/03/2019