Reactie van Mooihoofd n.a.v. contact met de klant: Er was hier wat ons betreft sprake van miscommunicatie want we wilden als Mooihoofd juist helpen door de mutsjes terug te nemen. Dat was eigenlijk niet de bedoeling van onze klant, zij wilde een tegemoetkoming van 50% voor de extra moeite. We hebben als Mooihoofd de bestelling 100% terugbetaald want er is blijkbaar iets niet goed gegaan met de levering. Het is niet de bedoeling dat mutsjes vochtig aan komen. Hiermee is de klant wel tevreden want de mutsjes zijn wel goed maar ze had geen energie om de beoordeling te wijzigen en dat is ook goed. We wensen onze klanten altijd een goed herstel toe en begrijpen als niet alles lukt of gaat zoals anderen dat van hen verwachten.
De beoordeling van deze klant kwam doordat hij niet thuis was toen er werd bezorgd. PostNL heeft het pakket toen naar een afhaalpunt gebracht. Meneer heeft dat niet doorgehad en heeft ons alleen via deze Kiyoh beoordeling op de hoogte gebracht van het feit dat hij nog niets ontvangen had. Wij hebben hem gemeld waar het was heen gebracht en het is vervolgens direct opgehaald. Inmiddels heeft hij gereageerd: "Sorry mensen van mij 10/10 (met kanker in het ziekenhuis)"
MyHeadwear.shop / Mooihoofd, for beautiful headwear! When you have to deal with hair loss, it seems like you are losing a piece of yourself. That is precisely why you want to cover your head in a way that suits you. Do you have hair loss due to, for example, alopecia, chemotherapy or another condition? We are happy to help you with beautiful solutions. Do you have questions? Send us your question by e-mail to klantenservice@mooihoofd.nl. The webshop is always open! Welcome to MyHeadwear.shop!
• Iedereen mag een review plaatsen zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd