Filters

10

Uitstekende service en helpdesk

Gewoon een professioneel bedrijf zoals het hoort: telefoon (ja, nummer op de voorpagina website!) wordt zeer snel opgenomen, geen verplichte AI chatbots etc. De vragen die ik had werden netjes beantwoord, de shop heeft zeer veel en uitgebreide kennis van hun producten. Prijs/kwaliteit is uitstekend, dit bedrijf van harte aanbevolen!

  • Aanbevelen? Ja
10

Juiste ontvangen na een snelle levering

Snel mijn bestelling ontvangen. Alles klopte.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima service

Goed product, snel geleverd

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima

Nette prijs, goed ingepakt, je word ook op de hoogte gehouden van het verzendproces, wat t onduidelijker maakt als je met een partij werkt die niet op snelheid levert (in mijn geval DPD). Ik had t eerder in huis verwacht.

  • Aanbevelen? Ja
10

Snelle verzending

Super service

  • Aanbevelen? Ja
10

Veel mogelijkheden, Prima spul

Alles kunnen bestellen voor mijn beregeningssysteem, heel tevreden over de vele mogelijkheden, alles wat ik wilde… perfect. Ook snelle en goede levering!

  • Aanbevelen? Ja
10

Top

Snelle levering en goede kwaliteit

  • Aanbevelen? Ja
10

Snelle en correcte levering

Uitgebreid aanbod van goede kwaliteit. Vlotte bestelling en prompte levering Zeer tevreden!

  • Aanbevelen? Ja
10

snelle en juiste levering

.

  • Aanbevelen? Ja
10

Gewoon prima

Gewoon zoals het hoort

  • Aanbevelen? Ja
9

Overzichtelijke webshop

Overzichtelijke webshop en snel geleverd, top!

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima service.

Niet enkel zoals bij vorige grote bestellingen goede service, ook bij deze kleine nabestelling snelle en perfecte service. Dank aan het team.

  • Aanbevelen? Ja
10

10

10

  • Aanbevelen? Ja
10

Groot assortiment en nagenoeg alles op voorraad

Alles wat je wil voor beregening

  • Aanbevelen? Ja
2

Support slecht.

Ik had een vraag gesteld via e-mail, waarop ik als antwoord kreeg dat ik de productspecificaties moest lezen. Deze waren echter niet duidelijk – anders had ik de vraag uiteraard niet gesteld. Mijn vraag stuurde ik als reactie op de orderbevestiging, waarin duidelijk stond welk product ik had besteld. Desondanks gaf de medewerker aan dat hij "onmogelijk iets kon terugvinden tussen 160 pakbonnen." Dit terwijl alle informatie al in mijn bericht stond. Het kwam op mij over alsof er weinig interesse was om support te verlenen of om mee te denken. Inmiddels kopen we de DAB waterpomp 40/100 bij een collega-leverancier die wél netjes en inhoudelijk op vragen reageert. Hieronder de reactie van raintechshop ---------------------- Ja dit kan, maar als het niet zou kunnen dan zouden wij uw bestelling mogen opzoeken tussen de 160 uitgeprinte pickbonnen, of al reeds ingepakte pakketten. In mijn ervaring scheelt het als de omschrijving van een product wordt gelezen of een vraag gesteld voorafgaand aan de bestelling.

  • Aanbevelen? Nee
10

Prima spullen

Zéér tevreden met mijn bestelling

  • Aanbevelen? Ja
10

De Shop voor besproeiing techniek

Makelijk te bestellen, snelle levering

  • Aanbevelen? Ja
10

Perfect passend, perfect op tijd...Top!

Wegens een scheur in onze filterkous en dringend vervanging nodig, online op zoek gegaan want in België kan je dat heel moeilijk vinden. Bij Raintechshop uitgekomen en bestelling geplaatst en amper enkele dagen later al geleverd! Hier gaan wij zeker nog bestellen, zéér tevreden!

  • Aanbevelen? Ja
10

Snelle levering goede kwaliteit

Al vaker bij deze shop besteld. Leveren snel en de juiste producten. Website toont ook duidelijke informatie, dus geen risico op mis aankopen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Snelle service

Was de eerste keer dat ik een bestelling plaatste. De bestelling werd volgens de afspraken op de website geleverd. Nu de spoeicomputer in huis en lekker ervan aan het genieten, door niets te doen ;)

  • Aanbevelen? Ja
9

Snel geleverd

Voldoet aan de omschrijving

  • Aanbevelen? Ja
10

Correcte levering

Snelle en correcte levering

  • Aanbevelen? Ja
7

Vlotte levering en goede communicatie

Waarom dan niet een 10? Helaas was het bestelde (Hunter Wand) reeds eerder gebruikt geweest waardoor het voor mij niet meteen gebruikt kon worden. Echter na een goede en snelle reactie van de klantenservice kwam het alsnog in orde.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekende service-levering en prijs

De bestelling snel binnen en compleet via transporteur Transmission.( chauffeur belt als hij er is, dit is perfecte service) Na controle bleek een magneetklep de bedrading gebroken te zijn. Hierop e-mail gestuurd en direct antwoord, dat er een nieuwe wordt toe opgestuurd. Uitstekende service met dank aan Dennis van Raintechshop.

  • Aanbevelen? Ja
10

goede service

Een hydrofoor pomp besteld bij Raintechshop, deze was tijdens transport gevallen en beschadigd, gebeld en er werd dezelfde dag voor een oplossing gezorgd. Beschadigde onderdelen werden na gestuurd, die kon ik zelf vervangen. Van bestelling tot een werkende pomp binnen 7 dagen. Top service!

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Rokerijweg 10

1271 AH Huizen

035 5234 779

[email protected]

Kiyoh Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.