Beste Robert, Bedankt voor het delen van uw ervaring. Het is geweldig om te horen dat de installatie goed verlopen is en dat de installateur ervaren, netjes en vriendelijk was. Een vakkundige en vriendelijke installateur kan echt het verschil maken bij dergelijke projecten en daar zetten we op in. Als u nog meer feedback heeft of als er andere zaken zijn waar we u mee kunnen helpen, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. We staan altijd klaar om onze klanten te assisteren. Nogmaals bedankt voor uw positieve beoordeling, en we hopen dat u nog lang van uw nieuwe installatie zult genieten. Met vriendelijke groet, Team Z8-Water (www.z8-water.nl)
Beste Loes de Winter, Hartelijk dank voor uw eerlijke feedback over uw ervaring met de waterontharder. We waarderen uw openheid en zijn blij te horen dat u tevreden bent over het vriendelijke en kundige personeel dat u heeft geholpen. Wat jammer dat u nog niet veel verschil heeft gemerkt in de kwaliteit van het zachte water en dat de smaak van het water naar uw mening achteruit is gegaan. Het kan enige tijd duren voordat u volledig gewend bent aan de veranderingen in de smaak. Het gevoel van zacht water ervaart u meteen, dit merkt u tijdens het douchen of bijvoorbeeld doordat u niet meer de waterkoker hoeft te ontkalken. We raden u aan om contact op te nemen met ons team als u vragen heeft of als u verdere ondersteuning nodig heeft. We zijn hier om ervoor te zorgen dat u het maximale uit uw waterontharder haalt en dat u tevreden bent met de resultaten. Nogmaals, bedankt voor uw feedback en uw keuze om een waterontharder te gebruiken. We blijven ons best doen om uw ervaring te verbeteren en bij vragen horen we u graag. Met vriendelijke groet, Team Z8-Water (www.z8-water.nl)
Beste Cornelis, Bedankt voor uw positieve reactie! We zijn erg blij dat u tevreden bent, leuk om te horen. Bij vragen in de toekomst staan we voor u klaar. Geniet van uw waterontharder. Met vriendelijke groet, Team Z8-Water (www.z8-water.nl)
Beste Frans, Dank je wel voor je positieve beoordeling! We zijn blij met u als klant en dat u de tijd heeft genomen voor het schrijven van een beoordeling. Bij ons geldt, en we hopen ook bij ieder ander, maar afspraak = afspraak. We doen wat we beloven. We winden er geen doekjes om, en komen niet naderhand met allerlei naheffingen. Wat we afspreken, is wat we nakomen. Mocht je in de toekomst verdere vragen of wensen hebben, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. We staan altijd klaar om je van dienst te zijn. Nogmaals bedankt voor je positieve feedback. We zijn blij dat we aan je verwachtingen hebben voldaan. Met vriendelijke groet, Team Z8-Water (www.z8-water.nl)
Beste Jose Schut, Het is geweldig om te horen dat je zo'n positieve verandering hebt opgemerkt na het gebruik van onze waterontharder. Het feit dat je heerlijk zacht water hebt ervaren, wat gunstig is voor je huid en haar, en zelfs de smaak van het water is verbeterd, is fantastisch nieuws! Dat zijn onder andere de voordelen van een waterontharder. We streven ernaar om onze klanten te voorzien van de best mogelijke ervaring, en jouw tevredenheid is een kroon op ons werk. Mocht je in de toekomst nog verdere vragen of opmerkingen hebben, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. We blijven ons best doen om je te ondersteunen. Bedankt voor je positieve feedback, Jose Schut. We hopen dat je blijft genieten van de voordelen van zacht water. Met vriendelijke groet, Team Z8-Water (www.z8-water.nl)
Beste Eef Sandifort, Bedankt voor je positieve feedback! Het is geweldig om te horen dat je de installatie als vakwerk beschouwt en dat je tevreden bent over de communicatie. Onze installateurs zijn ook echte vakmannen. Nogmaals bedankt voor je waardering. We hopen dat je blijft genieten van het resultaat van de installatie. Met vriendelijke groet, Team Z8-Water (www.z8-water.nl)
Beste Frans Kronberg, Het spijt ons te horen dat je ontevreden bent over de kraan die is geplaatst in verband met de zuiveringsinstallatie. We begrijpen dat dit tot ongemak kan leiden. Ik zal nog even contact opnemen met de desbetreffende monteur om te vragen hiernaar. Dit gebeurt normaal gesproken nooit met een installatie van een kraan, dus we nemen uw melding uiterst serieus. Het is onze prioriteit om ervoor te zorgen dat je tevreden bent met de geleverde diensten. We waarderen je openheid en de kans om dit probleem op te lossen. We zullen er alles aan doen om het probleem met de kraan snel en naar tevredenheid op te lossen. Met vriendelijke groet, Team Z8-Water (www.z8-water.nl)
Dag in dag uit, genieten duizenden mensen door heel Nederland van onze Z8-Water waterontharder. Waterontharder kopen of bestellen voor thuis? Wij staan voor je klaar! Met meer dan 25 jaar ervaring, standaard 15 jaar garantie en onderhoud zonder verplichtingen, garanderen wij jou van kalkvrij water. De laatste jaren is de populariteit van waterontharders gigantisch toegenomen. Én dat is natuurlijk niet heel vreemd! Zacht en kalkvrij water is niet alleen goed voor de huid, maar ook beter voor de levensduur van bijvoorbeeld je wasmachine of waterkoker. Meer weten of contact met ons opnemen? Bezoek dan onze website. www.z8-water.nl
• Iedereen mag een review plaatsen zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier.